Nejtková Anina (Praha 1877)
Pivoňky, signováno vpravo dole A. Neytková, olej/plátno, 73 x 83 cm, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Nejtková Anina (Praha 1877)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |